MawashiPasy PucharPodbeskidzia PucharPodbeskidzia2015 SPONS federacjaOyamaPolska

 

Turniej Mikołajkowy.

W grudniu został rozegrany Turniej Mikołajkowo-Gwiazdkowy w Kętach, Wadowicach i Skawinie.

Rozegrane zostały następujące konkurencje:

tor przeszkód - dzieci pokonywały przygotowany tor na czas, szczur – dzieci rozstawione w kole przeskakiwały skakankę, którą instruktor kręcił stojąc w jego środku , test na wytrzymałość w postaci trzymania nóg parę cm nad ziemią – wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma nogi utrzymując tytuł „twardziela turnieju” test nie jest podzielony na grupy!!!, oraz „walka z cieniem” - konkurencja, w której dzieci poruszają się swobodnie po sali i prezentują jury dowolne techniki kopnięć, oraz ręczne. Liczy się tu przede wszystkim technika jak i pomysłowość uczestnika. Wszystkie dzieci biorące udział w naszym Turnieju otrzymały pamiątkowe medale, oraz reklamówkę ze słodyczami, a najlepsi puchary i statuetki.

Kęty

Wyniki:

 Tor przeszkód:

grupa najmłodsza:

1. Grabski Maksymilian

2. Baścik Alicja

3. Adamus Bartek

grupa średnia:

1. Baron Tomasz

2. Szczepańczyk Natalia

3. Guszeczka Jakub

grupa najstarsza:

1. Mrzygłód Aleksander

2. Curzydło Adrian

3. Fabia Gabriela

Walka z cieniem

grupa najmłodsza:

1. Grabski Maksymilian

2. ex aequo Baścik Alicja, Tobiasiewicz Lenka, Gabryś Kamila

grupa średnia:

1. Gruszeczka Jakub

2. Baron Tomasz

3. Szczepańczyk Natalia

grupa najstarsza:

1. Curzydło Adrian

2. Szymla Miłosz

3. Gacek Piotr

Szczur

grupa najmłodsza:

1. Gabryś Kamila

2. Grabski Maksymilian

3. Dźwigoń Franciszek

grupa średnia:

1. Gabryś Martyna

2. Gruszeczka Jakub

3. Baścik Julia

grupa najstarsza:

1. Mrzygłód Aleksander

2. Gacek Piotr

3. Curzydło Adrian

Test na wytrzymałość - nogi

1.  Tobiasiewicz Lenka

2. Kawczak Sandra

3. Baścik Julia


Wadowice

Wyniki:

Tor przeszkód

grupa najmłodsza

1.Pasek Tomasz

2. Dudziak Czarek

3. Adamczyk Michał

grupa średnia

1. Kołodziej Filip

2. Gębala Kacper

3. Pasek Krzysztof

grupa najstarsza

1. Pawlik Karolina

2. Drabik Amelia

3. Głaz Klaudia

Walka z cieniem

grupa najmłodsza

1. Pasek Tomasz

2. Dudziak Czarek

3. Faber Sebastian

grupa średnia

1. Pasek Krzysztof

2. Łuczak Przemysław

3. Kołodziej Filip

grupa najstarsza

1. Drabik Amelia

2. Budzowski Nikodem

3. ex aequo Żak Marcin, Wacławski Dariusz

Szczur

grupa najmłodsza

1. Pasek Tomasz

2. Zając Aleks

3. Byrska Monika

grupa średnia

1. Łuczak Przemysław

2. Gębala Kacper

3. Wybraniec Mikołaj

grupa najstarsza

1. Pawlik Karolina

2. Drabik Amelia

3. Żak Marcin

Test na wytrzymałość - nogi

1. Dudziak Czarek

2. Pasek Krzysztof

3. Pasek Tomasz

Wyróżnienie otrzymał Walczak Antoni

Skawina

Wyniki:

Tor przeszkód

grupa najmłodsza

1.Pachytel Amelia

2. Kurański Igor

3. Wtorkiewicz Bartek

grupa średnia

1. Ożóg Jakub

2. Śladowski Łukasz

3. Wróblewski Mateusz

grupa najstarsza

1. Książek Eryk

2. Gumiński Tomasz

3. Wiche Adrian

Walka z cieniem

grupa najmłodsza

1. Kryńska Zuzanna

2. Turkawski Ignacy

3. Wilk Wojciech

grupa średnia

1. Ożóg Jakub

2. Kiernicka Klaudia

3. Śladowski Konrad

grupa najstarsza

1. Książek Eryk

2. Ożóg Jeremiasz

3. ex aequo Dymanus Tymoteusz i Szczyrbak Florian

Szczur

grupa najmłodsza

1. Kurański Igor

2. Wilk Wojciech

3. Kryńska Zuzanna

 

 

grupa średnia

1. Ożóg Jakub

2. Śladowski Łukasz

3. Liskiewicz Radosław

grupa najstarsza:

1. Drabik Amelia

2. Kromski Filip

3. Ostafin Robert

Test na wytrzymałość - nogi

1. ex aequoWiche Adrian i Kopacz Wojciech

2. Kiernicka Klaudia

3. Kolberg Sara

Wszystkim uczestnikom Turnieju serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy Gminie Skawina za dofinansowanie zawodów.