MawashiPasy PucharPodbeskidzia PucharPodbeskidzia2015 SPONS federacjaOyamaPolska

10 listopada w S.P. nr 2 w Wadowicach odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Wadowic w kategoriach Kalaki (walka na miecze) oraz Lekki Kontakt i Semi Knockdown. Tradycyjnie już rozegrana została konkurencja KALAKI mama i po raz pierwszy spróbowali swych sił panowie w konkurencji KALAKI tata.

Rano między 1000 a 1300 na 4 matach stoczone zostały bitwy na miecze młodych karateka oraz ich rodziców. Po skończonych walkach rozdane zostały puchary.

O godz. 14-tej rozpoczęły się walki kumite.

Nasz klub reprezentowała liczna grupa młodych jak i bardziej zaawansowanych karateka, która zajęła wiele czołowych miejsc na podium.

Wszystkim serdecznie gratulujemy udanego występu.

Dziękujemy Gminie Skawina za dofinansowanie udziału w zawodach karateka z Gminy Skawina.